________________________________________Hakkımızda _________________________________________

   Ne-Ka Elektronik 1986 yılında Türkiye ve Avrupa pazarındaki şirketlere destek olmak, elektronik sistem-yazılım desteği, mühendislik hizmeti vermek ve Türkiye ile Avrupa arasında bir bilgi akımı köprüsü oluşturmak için kurulmuştur.
   Ne-Ka Elektronik sizin fikirlerinizden yola çıkar.Genel elektronik cihazların(Voltmetre,Ampermetre,Sayaç,..) yanı sıra sahip olduğunuz makinelerin kullanımını kolaylaştıracak cihaz tasarımları da yapmaktayız.PCB şema tasarımından elektronik sistemin tamamlanmasında kadar bütün işlemler Ne-Ka Elektronik çatısı altında gerçekleştirilir ve cihazınızı kullanırken ayrıca bir bilgisayar programı veya ek cihaz kullanmaya ihtiyaç duymazsınız. Tasarımlarımız EMC'ye,neme ve yüksek-alçak voltaj değişimlerine uygun töleransta gerçekleştirilir. Elektronik cihaz ve elektronik sistemlerin dışında sadece devre tasarımı, PCB tasarımı veya yazılım desteği de vermekteyiz.Üretim kapasitemiz çok yüksek olup aylık 50.000 cihaz çıkışı gerçekleştirebilecek güçtedir. Her türlü elektronik sistemlerinde daima yanınızdayız.


___________________________________________________________________________________________________________________________________
Ne-Ka Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2004.Her Hakkı Saklıdır.
En iyi İnternet Explorer ve 1024*768 px de izlenir.

Ne-Ka Elektronik Grouptechnic